STYL PRÁCE

Mojí snahou je minimalizovat Váš investovaný čas, právě proto si platíte mé služby. Neznamená to však, že to udělám celé za Vás. Budu od Vás potřebovat informace o chystaném záměru, technické a ekonomické podklady a budu od Vás chtít pročtení celé žádosti. Ze zkušeností mohu říci, že mé služby Vám zkrátí čas strávený nad žádostí na přibližně 10 % toho, kdybyste si to chystali svépomocí. V době podání žádosti (o dotaci, o platbu, výběrové řízení) neřeším jestli je víkend, středa nebo svátek. Když je potřeba něco udělat, tak to udělám, své volné dny si budu užívat potom (a že si jich užiju). Snažím se být maximálně samostatný a posílat Vám jen ty nutné informace a ty informace, které si vyžádáte. Dbám na vzájemnou dohodu a lidský přístup. Ceny mám nastaveny tak, že je v mém zájmu, aby žádost o dotaci byla úspěšná, protože teprve když je žádost úspěšná, tak i já něco vydělám.

PRŮBEH SPOLUPRÁCE

1) Analýza dotačního záměru, nalezení vhodného dotačního opatření
2) Domluvení podmínek spolupráce
3) Uzavření smlouvy
4) Podání žádosti o dotaci
5) Doložení povinných i nepovinných příloh
6) Realizace výběrového řízení
7) Podpis Dohody o poskytnutí dotace
8) Podání žádosti o platbu

CENÍK SLUŽEB

Ceny jsou samozřejmě individuální a záleží na charakteru projektu. Je však důležité uvést standardní ceny mých služeb, abyste si mohli udělat představu o částce, kterou zaplatíte.

1) Podání žádosti o dotaci = 10 000,- Kč vč. DPH
2) Žádost je neúspěšná, tak už nic neplatíte
3) Žádost je úspěšná, tak Vám poskytnu další služby (výběrové řízení, administrace, žádost o platbu) za 30 000,-Kč vč. DPH
4) Za celou žádost (od podání až po připsání dotace na účet) tak nezaplatíte více než 40 000,-Kč vč. DPH

Please publish modules in offcanvas position.